Прийом на реалізацію

Прийом на реалізацію

Продаж автомобіля через салон «AutoCredo», створить найкращі умови,щоб  продати машину за Вашою ціною. Вам не доведеться витрачати свій дорогоцінний час на пошук клієнта, здійснювати показ автомобіля, вести переговори щодо ціни. Все це ми зробимо замість Вас.

Продати ваше авто у нашому салоні - найзручніший і найшвидший спосіб. Наші менеджери завдяки своїм професійним здібностям нададуть повну інформацію, розкажуть про переваги  автомобіля, допоможуть зробити правильний вибір. Адже головне, що б Ви придбали машину, про яку мріяли.

Наша основна ціль - надати якісну послугу покупцю та зберегти час продавцю, тому Ваша присутність буде потрібна тільки при укладенні угоди та переоформленні авто у МРЕВ. Ми несемо матеріальну відповідальність за збереження Вашого авто з моменту прийомуйого на торгово-виставковий майданчик до моменту його купівлі.
Якщо з особистих причин Ви не можете чи не бажаєте залишати автомобіль, ми запропонуємо дистанційний продаж: зробимо професійні фото Вашого авто, ретельний огляд та детальний опис, розмістимо оголошення, забезпечимо рекламу та цільову розсилку. Зустріч із потенційним покупцем організовуємо у нашому салоні у зручний для вас час.

Документи для прийому автомобіля в атосалон «AutoCredo»:
1. Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
2. Документ що підтверджує Вашу особу.